Nieruchomości pod lupą pośrednika to sprawny nadzór nad przebiegiem transakcji od momentu wyboru odpowiedniej oferty aż do przekazania jej nowemu właścicielowi.

Oferuję skuteczną i szybką sprzedaż sprawdzonych nieruchomości oraz wszechstronne doradztwo inwestycyjne.

Z rynkiem nieruchomości jestem związana ponad 20 lat – własną firmę ABADO Nieruchomości prowadzę od 2000 roku. Licencję pośrednika o numerze 7314 uzyskałam w Ministerstwie Budownictwa, w trybie egzaminu państwowego. Jestem doradcą i ekspertem rynku nieruchomości.

Wiedza i wieloletnia praktyka pozwala mi na sprawną i kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży i najmu mieszkań, domów, kamienic, lokali, obiektów oraz gruntów na rzecz osób prywatnych i podmiotów gospodarczych.

Specjalizuję się w efektywnej i korzystnej sprzedaży nieruchomości na zasadach wyłączności. Proces sprzedaży w tej formie gwarantuje klarowną współpracę oraz spełnia wymogi oferty bezpiecznej dla klienta. Dzięki umowie na wyłączność, oferta jest intensywnie promowana i aktualizowana oraz  odpowiada za nią jeden rzetelny pośrednik.

W swojej karierze z sukcesem przeprowadziłam kilkaset transakcji i wiem, jak ważne jest stałe doskonalenie kwalifikacji, dlatego szczególny nacisk kładę na proces aktualizowania i pogłębiania wiedzy, a także sama prowadzę branżowe szkolenia i warsztaty.

Moim zadaniem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podczas dokonywanego obrotu nieruchomościami, gwarantuję oszczędność czasu oraz rzetelność w finalizowaniu transakcji.

Zapraszam do współpracy!

 

Iwona Paszkowska

licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami,

ekspert rynku nieruchomości