15 lat ABADO Nieruchomości!

Październik 2015 roku to jubileusz 15-lecia mojej firmy ABADO Nieruchomości.

To czas wyjątkowy, doskonały do podsumowań i wspomnień, a także impuls do poszerzania unikalnej wiedzy i doświadczenia, dzięki którym jestem w stanie realizować coraz ciekawsze i skomplikowane zadania. Najważniejszą cechą w pośrednictwie na rynku nieruchomości jest zapewnienie bezpieczeństwa transakcji, co zobowiązuje do szczególnej odpowiedzialności. Bardzo istotna jest dla mnie satysfakcja każdego Klienta oraz przekonanie, że otrzymał najwyższy poziom usługi oraz pełne zaangażowanie z mojej strony. Dzięki temu działalność ABADO Nieruchomości cieszy się zaufaniem coraz większego grona klientów indywidualnych oraz firm.

Za mną 15 lat ciekawych doświadczeń, a przede mną kolejne wyzwania. Jestem przygotowana na nowe, ponieważ stały wzrost wartości firmy to zobowiązanie wobec Klientów, bez których moja praca nie miałaby sensu. Dążenie do doskonałości jest wpisane w moją codzienną pracę.

Przy okazji jubileuszu chcę również podzielić się informacją o mojej stałej działalności charytatywnej na rzecz dzieci niepełnosprawnych, która daje dodatkowy zastrzyk energii i przeświadczenie, że należy pomagać.

Mam nadzieję, że w kolejnych latach ABADO Nieruchomości będzie mogło przedstawić jeszcze dłuższą listę dokonań. Życzę tego sobie i mojej firmie, jednocześnie dziękując wszystkim Klientom za dotychczasową owocną współpracę. To namacalny dowód, że warto mieć cele i realizować marzenia.

Z okazji 15-lecia jest też mała niespodzianka. Do końca tego roku zachęcam do skorzystania z moich bezpłatnych konsultacji i doradztwa związanego z rynkiem nieruchomości. Zapraszam serdecznie.

Pozdrowienia
Iwona Paszkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *