ABADO Nieruchomości ma już 20 lat!

Na początek dobra wiadomość i podziękowania.

Dobra wiadomość to przede wszystkim dowód, że marka ABADO Nieruchomości jest rozpoznawalna i doceniania. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Klienci, współpracujące Firmy i Sympatycy, którym jestem wdzięczna za wszystkie 20 lat. Niezmiernie cieszy mnie, że te lata obfitowały w wiele dobrych transakcji a zadowoleni Klienci polecają moje usługi kolejnym osobom. To powoduje satysfakcję oraz dumę.

Od długiego czasu podejmuję też działania mające na celu prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie, gdzie angażowałam się w działalność dobroczynną w różnych obszarach. Były to między innymi: piknik dla dzieci niepełnosprawnych, zaangażowanie w projekty ruchu Lions International, organizowanie szlachetnej paczki, ratowanie zabytków lub akcja „Studnisko”. Fotoreportaż, mojego autorstwa, z tej akcji został opublikowany w National Geographic oraz zostałam uhonorowana tytułem Człowieka Roku 2016 w powiecie nowotomyskim za działalność charytatywną.

Radość z niesienia pomocy daje nieprawdopodobną dawkę energii i nadaje sens tej aktywności. 

W lipcu 2017 roku zostałam wybrana na funkcję Prezydenta Zarządu Business and Professional Women Posnania (BPW Posnania)  http://www.bpw-posnania.org/

 To zobowiązuje do dalszych i wytężonych działań.

Tego wszystkiego nie można osiągnąć bez planowania i zarządzania zmianami.

Na koniec pragnę podziękować za ostatni rok, w szczególności jestem wdzięczna za okazane zaufanie w powierzanych mi zadaniach, zarówno w pracy zawodowej jak i działalności społecznej.

Zawsze podkreślam, że warto mieć cele i należy realizować marzenia. I tego zamierzam się trzymać.

Z pozdrowieniami,

Iwona Paszkowska

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *